Event Summary

The Maldives is a full-day trip to Turkey Suluada waiting for you. Cennet Bay, Weeping Cave, Suluada Cave, and Suluada Beach will add color to your holiday. Book your place for this unique experience where you can see every shade of blue.

Tour Route

  • Cennet Bay
  • Weeping Cave
  • Suluada Cave
  • Suluada Beach
  • Kamışlı Bay

Event Duration

7 Hours

Includes

Insurance
Guidance
Lunch

Excludes

Extra Drinks

Weather Conditions

36°
05.08
28°
06.08
26°
07.08
27°
08.08
28°
09.08

Event Location

Adrasan, Deniz Cd., 07350 Kumluca/Antalya, Türkiye

Comments / EvaluationKaptan ve mürettebatı çok cana yakındı, doğru lokasyon planlaması ile bizi gezi/yüzme performansı ile tatmin etti. Ancak adrasanda tüm turlarda olduğu gibi rus kafilesi vardı, neyse ki bu bizi rahatsız etmedi. Yemekleri ve misafirperverlikleri güzeldi. Ancak tur 17 değil 16 da bitiyor.

Sistem çok iyi, içiniz rahat şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz

Harika bir gün geçirdik , pandemi dolayısı ile kaptanin bizi sakin sakin gezdirmesi rahat bir gün geçirmemize vesile oldu

Tekneyi işleten aile çok samimi ve iyi niyetli bir aileydi. Gerçekten çok güzel zaman geçirdik. Çok güzel bir ilgi ve hizmet gördük. Bir daha tekne turu düşünürsek kesinlikle kaplan1 teknesini tercih ederiz. Böyle işini severek yapan ve insanlara sevgiyle yaklaşan insanlar gördükçe mutlu oluyorum. Herşey için teşekkürler

Tur çok güzeldi, medcezir teknesinde Abdullah Kaptan ve ekibine ilgi ve hizmetleri için teşekkür ediyorum.

Suluada inanılmazdı . Kaptana ve çalışanlara ilgileri için teşekkür ederiz biz çokeglndk

mukemmeldi lutfen antalyaya daha fazla tur ekleyin :D

Ailecek katıldığımız bu turda tatilimizin belki de en keyifli gününü yaşadık. Tekne personeli çok hoş sohbetti. Adrasanda park yeri bulmanız biraz zor olabilir. Biz de uzağa park ettik. Tekneyi sorunca hemen gösteriyorlar zaten. Her koyda tekne kalkana kadar yüzdük. Su o kdar güzel ki insanın çıkası gelmiyor! Temiz berrak ve antalyaya göre tuzlu değil. İlk fırsatta tekrar görüşmek üzere, sevgiyle!

Mağaranın önünde boş boş durması haricinde çok keyifli bir turdu. Fotoğraf meraklısı değilseniz biraz boş geliyor. Müzikler eğlendirdi. Yemekler baya lezzetli ve tazeydi. Yedikçe yedik ellerinize sağlık. Bi de şifalı su denen yere gitmenizi tavsiye etmem. Boş kalabalık. Bir özelliği yoktu.

Çok güzeldi. Tekne ve tuvaletler gayet temizdi. Diğer müşteriler de fena deildi. Deniz müthişti. Durduğumuz bi yerde sualtı mağarası vardı. Mutlaka gözlükle gidin balıklar filan çok iyi görünüyor.

Teşekkürler Mottojoy! Tatilimizin her anında vardınız ve çok ilgiliydiniz.

Kaç senedir antalyaya gelir giderim daha önce suluadayı hiç duymamıştım instagram sayfanızdan görüp katıldım bu kadarını hiç beklemiyordum cidden türkiyenin maldivleri haklı bir söylemmiş

Hayatımda katıldığım en iyi tekne turuydu. Deniz inanılmaz. Antalya tekne turlarının en iyisi sakın kaçırmayın