Event Summary

You are invited to our tour for a unique experience where you will get lost in the deep blue sea of Kaş, which is located at the foot of the Taurus Mountains.

One of the most popular tours of the region, you can go through the wrecks of Kekova and paddle towards Simena on our Kas Sea Kayak tou...

Event Duration

8 Hours

Includes

Equipment
Guidance
Lunch
Transfer

Excludes

Extra Drinks

Weather Conditions

18°
23.04
21°
24.04
21°
25.04
22°
26.04
20°
27.04

Event Location

Andifli Mahallesi, İbrahim Serin Cd. No:13 D:13, 07580 Kaş/Antalya, Türkiye

Comments / Evaluation


kinda boring

Ben hayatımda hiç bu kadar güzel bir deniz görmemiştim. Suyun berraklığından bahsetmiyorum bile. Bahsettiğim antik kent kalıntılarını görerek kürek çekmek! Mitolojik bir masalın içindeymişim gibi hissettim. Yanımdan geçen kalabalık tekneleri gördükçe de iyi ki kanoyu seçmişiz dedim. Tek başınasın, gürültü yok ve denize yakından bakabiliyorsun.

Kaş inanılmaz bir doğa harikası. Hele Kekova! Tanrıların Akdeniz coğrafyasını seçmelerine şaşmamak lazım. :) Kanoya geri binememe korkusuyla denize giremedim, o kötü oldu. Ertesi gün tekne turuyla telafi ettim tabi.

denizin çok güzel fakat kanoda rahat edemedim hatta biraaz korktum açıkcası epey uzun bi mesafede yol alıyosunuz ve güvenliğiniz sadece can yelegi. kAno su alıyordu, panik olunca tadını da alamadım. Bişe olmaz ama iyi yüzme bilen biriyle gidin.

oyle bir mavide kurek cekmek olaganustu bir deneyim

Crystal clear water! There are plenty of jaw dropping seaside spots.. Oh, and don't come back if you hadn't try ice cream in Cas.

Benim için harika bir deneyim oldu.