Event Summary

You are invited to our diving tour to explore freely the deep waters of Fethiye. You can take pictures of the magnificent beauties of the underwater in the clear waters of the Mediterranean Sea and you can even feed the fish.

Get ready for an adventure full of excitement. We will pick you up from the hotel and drop you back to the hotel!

Event Duration

9 Hours

Includes

Equipment
Insurance
Transfer
Guidance
Lunch

Excludes

Photo and Video ,Extra Drink

Weather Conditions

32°
05.08
27°
06.08
24°
07.08
25°
08.08
27°
09.08

Event Location

Karagözler Mah. Fevzi Çakmak Cd. No:11, 48300 Fethiye/Muğla

Comments / Evaluation


Harika bir tekne. İlgili güleryüzlü personel. Cok cok eglenceli hocalar. Denizin altinda bambaska bir yaşam. Muhteşemdi.


İnanılmazdı. Balıklara ekmek vermek sualtı güzellklerini keşfetmek efsane bi deneyimdi. Derya hocama çok teşekkür ederim


İnsanlar akşama kadar suyun altında kalıyor. Doğal olarak da acıkıyor.Ufak bir sandviçle geçiştirmek nedir.Onun haricinde hakkını yemeyeyim tur güzeldi ve hocalar ilgililerdi.

Faik beye teşekkür ederiz. İnsan sağlığını herşeyden üstün tutan iyi bir işletmeci. Dalyan koyuna götürdüler ve çok güzel vakit geçirdik.Fethiye de mutlaka yapmanız gerekenler arasında olan bir aktivite. Tavsiye ederim.

Öğle arasında sandviç veriyolar doyurucu ama daha farklı konsept güzel olurdu. Onun haricin de çok ilgililer. Fotoğraflarını almak için extra ücret vermek zorundasınız.

Toplamda iki kez dalış yapıyorsunuz. Suyun altı gerçekten görülmeye değer bizim için güzel bi deneyim oldu. Faik beye çok teşekkür ederiz.

Faik beye çok teşekkür ederiz. Her konu da yardımcı oldular. Bence Fethiyenin bir numarası biz çok memnun kaldık.

Foto çekmeye bu kadar odaklanmasanız daha keyifli olabilirdi. Teşekkürler…

I love diving! Specially here!!!

Bırakın dalış yapmayı, denize girmekten ibile korkan ben, balık gibi yüzdüm sualtında. Görevlilerin samimiyeti ve yüreklendirmeleri osayesinde cesaret buldum. Eğlenmekten ziyade, bambaşka bir dünyayla tanışmak gibi oldu. Yüzme bilmeyenler bile yapabilir çok ilginç ama yüzme bilmekle hiç alakası yok.

Eşim ve ben Çalışda kalıyorduk.Katılmaya karar verdik sağolsunlar otelden aldıktan sonra bilgi verdiler her konuda yardımcı oldular.Hem koylara tekne gezisi yapıyorsunuz hem de balıkların arasında yüzüyorsunuz gerçekten mükemmeldi.Yanlız yiyecek konusuna çözüm bulunmalı sandviç verdiler.Bu ara fotoğraflar ve video extra. Almak isterseniz extra para vermek zorundasınız.

Öncelikle Faik beye ve ekibine çok teşekkür ederim.Fobim olmasına rağmen çok merak ediyordum inanılmaz yardımcı oldular. Sualtı harika balıklara yem verebiliyosunuz.Yeni hobim tüplü dalış ..