Event Summary

Our first stop in Jeep Safari is Üzümlü, an ancient Greek village. After a breakfast in the nature, adrenaline enthusiasts are being expected by entertaining water battles. After arriving at Saklıkent Canyon, you will have to leave your belongings in our safe rooms and start walking with a guide. After a short trip in Gizlikent Waterfall, which is our 3rd stop, and which is followed by an open ...

Event Duration

9 Hours

Includes

Lunch
Breakfast
Guidance
Entry Fees
Insurance

Excludes

Extra Drinks

Weather Conditions

16°
08.03
16°
09.03
13°
10.03
15°
11.03
16°
12.03

Event Location

Andifli, İlkokul Sk. No:32, 07580 Kaş/Antalya, Türkiye

Comments / Evaluation


Tek kelimeyle harika bi turdu. Cok enerjik dolu dolu gecti. Cok memnun kaldik. Tabi bunlarin hepsi volkan bey sayesindeydi kendisine tekrardan tesekkurler...

Çok teşekkürler mottojoy! Mükemmel bir gün oldu, sıfır sorun. Eşim genellikle pimpiriklidir falan ama o bile memnun kaldı :) Tatilin doğru adresi.

Keşke Kalkan'da daha fazla kalabilseydik. Cidden muazzamdı. Hani vaktimiz olsa tekrar katılırdık.

Yorulduk ama değdi! İlk gittiğimiz rum köyünden saklıkente, pataradan kaputaşa.. Hepsi harikaydı. Kaşı gezmenin en eğlenceli yolu.

MottoJoyu deniz pehlivanın sayfasında gördüğümden beri tatilim müthiş bir hal aldı. Kaştan tam üç tur aldım ve hepsi birbirinden güzeldi. Özellikle tatilde az zamanı olanlara bir bunu, bir de tekne turunu şiddetle tavsiye ederim.

Ailecek çok güzel bir gün geçirdik. Dolu dolu eğlenceli bol gezmeli oldu. Rehberimiz çok ilgiliydi sağolsun çk teşekkür ederiz.

MÜTHİŞTİ!