Event Summary

Rafting, which is a favorite of many local and foreign tourists, is an indispensable activity of adrenaline enthusiasts. İf you're one of those, you should try our adventurous rafting tour in Dalaman, which is one of the most suitable places for rafting in Turkey.

Note: Free transfer from Dala...

Event Duration

8 Hours

Includes

Transfer
Guidance
Insurance
Breakfast
Lunch

Excludes

Photo and Video, Extra Drinks

Weather Conditions

16°
22.04
17°
23.04
20°
24.04
20°
25.04
23°
26.04

Event Location

Ölüdeniz Mahallesi, Kıdırak Cd. No:14, 48340 Fethiye/Muğla, Turkey

Comments / Evaluation


hayatımda tattığım en heyecanlı ve güzel aktiviteydi, pek bir fikrim yoktu nasıl olacağına dair ama kesilikle bu kadar güzel geçmesini beklemiyodum. Yemekler de çok güzeldi, herşey taze gelince tadına doyum olmuyor tabi. Hele de o kadar kürek çekip acıktıktan sonra. sonrasında kendini soğuk sulara bırakmak gibisi yokk. bitmesini hiç istemedim. rafting yapmadan dönmeyin.

Eğlencesine bir lafım yok ancak hizmet sektöründe çalışan insanların özensizliği insanı çileden çıkarıyor. Yemekler, ilgi ve alaka çok daha iyi olabilirdi.

Rafting is exhilarating and super exciting, as well as a trip you'll remember for life.The adrenaline rush was exactly what I wanted. Only one thing bothered me. There was no veggy option at lunch. So.. That was a bummer.

Her Fethiye seyahatimde yapmayı düşündüğüm ama bir türlü fırsat olmayan aktivite. Bu sefer gitmeden satın aldım sabırsızlanıyoruum..

Amazing opportunity to see the different facial expressions. :D

Çok eğlenceli ve keyifliydi. Sevgilinizle gitmenizi özellikle tavsiye ederim çok daha fazla eğlenirsiniz. Hele de ürkek bi kız arkadaşınız varsa :)) bir tek yemeklerin soğuk olması üzdü.

Heyecan dorukta!!! Kalp çarpıntısına ve avazınız çıktığı kadar bağırmaya hazır olun. He bir de karşı takımlara küreğinizle yapabildiğini kadar su sıçtratınn!

En başta resepsiyona sorduk çok yüksek fiyat söyledir. MottoJoy a ve Deep Blue ekibine teşekkür ederiz.O anlamda çok faydalı oldu. Burdaki fiyatlar gidip turculara sorduğunuzda sölenen fiyatlardan baya farklı.En uygun fiyat garantisi verdiler çok da ilgilendir. Yemekler ve otobüs güzeldi ve özellikle köy kahvaltısından bu kadar performans beklemiyordum. 2 etaptan oluşan rafting herkesin rahatlıkla yapabileceği bi aktivite. Resmen dalgalarla boğuştuk.

aşırı kalabalık ve kaba ruslar dışında herşey çok güzeldi. Yemek arasında herşeye saldırırmışçasına aç davranmaları insanın iştahını kesiyor.

Fethiye'ye gittiğimde asla aklımda rafting yapmak yoktu. Önceden Antalyada yapmıştım ve beklediğim adrenalini bulamayınca amaan çok da bir numarası yokmuş deyip geçmiştim. Meğer asıl rafting dalamanda yapılıyormuş. Akıntı çok güçlü ve çayın tabanı çok engebeli olduğu için bir çok noktada şelaleden atlıyormuş gibi hissediyosunuz. Bittikten sonra iki gün falan etkisinden çıkamadım.

güzel ülkemizin doğası dünyada tek kürek çekmekten ziyade etrafı izledim valla o yeşilin tonu havanın misliği insanın içini açıyor hele de büyük bi şehirde yaşıyosanız su için diyecek bir şey yok zaten şişeye doldurup içtim ama alışana kadar zatürre geçiriyomuş gibi olabilirsiniz buz gibi su

Kesinlikle herkesin bu heyecanı yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Her anı inanılmaz eğlenceliydi!

Ailecek çok eğlendik. Binmeden önce çok korkuyordum aslında ama kızımın ısrarlarına dayanamadım. Bota oturduktan sonra korkumu unuttum çünkü devamlı ilgilinizi çekecek bir şey oluyor. Sadece bir noktada, kaptanın bizi suya soktuğu yerde taşlar yosunluydu ve akıntıya karşı durmak çok zordu. Kızım için biraz panik oldum ama kaptanımız hemen yardımcı oldu. Bunun dışında sorunsuzdu.