Event Summary

Join us if you want to experience an unforgettable experience with the most magnificent and magnificent boat of Bodrum.

Event Duration

6 Hours

Excludes

All Drinks

Weather Conditions

11°
28.01
10°
29.01
10°
30.01
13°
31.01
16°
01.02

Event Location

Kumbahçe Mahallesi, İskele Cd. No:24, 48400 Bodrum/Muğla, Türkiye

Comments / Evaluation


Hariıka bir gun geçirdik. Mehmet ali beye ayrıca teşekkür ederşz

Sessiz, sakin özel tekne turları gibi olacağını sakın düşünmeyin. Öğle yemeğinde solak rus bi abiyle dirseklerimiz çarpışıyordu bilmem anlatabildim mi çoluk çocuk korsan taklitleri papağanlar ve gereksiz şovlara hazırlıklı olun

Çocuklarımla harika bir gün geçirdik!!! Limanda tekneyi gördüğümüz anda bayıldık ve bu fiyata bu tekneye binebilmiş olmamıza da şaşırdım. Sıra halinde bindik, baya turist vardı. Akşam oğlum teknede tanıştığı ingiliz bir arkadaşıyla konuşmak için ingilizce öğrenmek istediğini söyledi. Baştan sona ailecek çok eğlenceli bir gün geçirmiş olduk. Çocuklarınızla aynı anda eğlenebilmek için güzel bir fırsat..

Teknenin ne kadar büyük olduğuna şaşıracaksınız. İçinde parti yapılan bir pist bile var. Tuvaletler ve duşlar gayet temiz. Yemekler de titizlikle hazırlanmıştı. Yemek esnasında denizde olmamanızda fayda var siz sıraya girene kadar bitebilir çünkü. Bir de nasılsa gölgedeyim yanmam diye düşünmeyin, teknede olacağınız için rüzgardan her türlü çarpılıyorsunuz. Akşam sırt üstü yatamayabilirsiniz. Nice turist kebap gibi olmuştu valla acıdık. Deniz ayakkabısı götürürseniz de giy çıkart yapmanıza gerek kalmaz, ben her seferinde baya bir terliğimi aramakla vakit kaybettim.

hem denize girerim hem güneslenirim diyorsanız güneslenmeyi unutun öyle bir sezlong bulma imkanı olmayacak en fazla kenarda oturup kollarınızı yakabilirsniz

Verimli ve çok eğlenceli bir gün oldu. Akşam kafamı koyduğum gibi duş almadan uyumuşum. Yorulmaya, bol bol yüzmeye ve eğlenmeye hazır oldun. Makyajım bozulmasın diye tekneden adım atmayan hatunlar gibi durmayın tadını çıkarın!

Bodrumun en gösterişli teknesi ile adalar turu yaptık. Yalnız işletmeciler ilgisiz ve kaba davrandı. Sanırım üike Turizmi sadece yabancılara iyi.
no tour on future
Tickets are not available for this event.
You can follow this event to get notified when the tickets go on sale