Fethiye
Paragliding Experience at Blue Lagoon 2
Paragliding Experience at Blue Lagoon 3
Paragliding Experience at Blue Lagoon 4
Paragliding Experience at Blue Lagoon 5
Paragliding Experience at Blue Lagoon 2
Paragliding Experience at Blue Lagoon 3
Paragliding Experience at Blue Lagoon 4
Paragliding Experience at Blue Lagoon 5

10% Discount

There is 10% Discount in this event

Event Summary

This tour is for you who want to experience Ölüdeniz (Blue Lagoon) in a unique blue, in a perfect location where Aegean and Mediterranean meet. In Blue Lagoon, the pearl of Fethiye, it is easy to be as free as a bird soaring in the sky. Book your place for a safe and privileged flight with our certified pilots.

After a 30-minute transfer from Ölüdeniz / Babadağ using our air-conditioned v...

Event Duration

2 Hours

Includes

Equipment
Insurance
Transfer
Guidance

Excludes

Photo and Video

Weather Conditions

24°
30.09
21°
01.10
23°
02.10
19°
03.10
26°
04.10

Event Location

Ölüdeniz, 229. Sk. No:4, 48340 Fethiye/Muğla, Turkey

Comments / Evaluation


Mükemmel bir deneyim

Mottojoy ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz yamaç paraşütünde pilot Ahmet tokalı’ya teşekkür ederiz

Hayatta en çok yapmak istediğim yamaç paraşüt. Mükemmel süper ! Gökyüzü Harika Fethiye gelip atlama yapmadan dönmeyin. Tesekkur ederim Mottojoy. :))

Benim için zor olan kısmı atlamaktı. Kalbimin nasıl çarptığını hala hatırlıyorum. Sevgili pilotumun yönlendirmeleriyle atlamayı başardıktan sonrası su gibi aktı. Akrobasi denemeleri bile yaptık :) İnerken bittiği için çok üzgündüm.

kesinlikle tekrar gelicem valla imkanım olsa kendimi bu konuda geliştirir profesyonel olrak yapardım

çok güzeldi her şey için teşekkürler

Bi atlarkn bi de inerkn çok korktucu iki kere düşünün yapmadan ben tekrar deneemem ama yapmam iyi oldu

Bir deneyimden çok daha fazlası, ömür boyu hatırlanacak bir anı. Aklıma geldikçe heyecnlanıyorum…

Tek kelime ile mükemmel! Fethiye'ye gidip de yamaç paraşütü yapmadan geri dönseydim olmazdı zaten. Bunun için de en iyi ekibi seçmiş olmam mutluluk verici. İlgi ve alaka üst seviyede, pilotumun deneyimliliği harikaydı. Fethiye manzarasını o kadar yksekten izlemen olağanüstüydü. Bu güzel deneyim için teşekkür ederim.

Boşluğa doğru kusan birini görmem dışında süperdi. Yemek yemeden gitmelisiniz.

Adrenalin sevenler, yüksekten korkmayanlar, canını yolda bulanlar yapabilir ama asla herkese göre değil benim için gözlerimi kapatıp yere basmayı dört özle beklediim bi olaydı. Airborndan yanaysa bi şikayetim yok, pilotum beni hiç zorlamadı olabildiğince çabuk indirdi.

Bundan sonra hava sporları benden sorulur! :D Herkesin mutlaka bir kere yapması lazımö.

Giderken hafif tırsıyordum ama korkacak hiçbir şey olmadığını gördüm. Tabi ilk esnada heyecan çok normal. Deneyimli pilotlarla olunca korkmaya gerek yok. Benim pilotum 98den beri bu işi yaptığını söylemişti mesela ve çok rahattı gerçekten. Siz altınızdaki görsel şölene odaklanmaya bakın.

Herkes denize girer Siz zoru başarın! Ayrıca zor olan paraşüt değil babadağa çıkmak. Otobanda kullanır gibi manyakça araba kullan minibüsçülerden sonra atlamak daha güven verici.

I felt like a bird!!! Because of you Mottojoy!

Muazzam bi deneğimdi. İlk defa yaptım ama hiç ilkmiş gibi hissetmedim. Mesela bi arkadaşım öylece oturduğunu bişey yapmadığını sölemişti. Benim pilotum beni arka plana atmadı ve kontrolde olduğumu hissettirdi. Burda önemli olan şansına kime düştüğün de olabilir. Sagolasın ökkeş usta.

Paraşütle uçmak iin en iyi adres kesinlikle airborne. Hiç başka turlara bakayım demeyin. Pilotum deneyimli sakin ve naptığını çok iyi bilen biriydi. Sıkıntısız tamamladık. Ölüdenizde bir numara

Hayatımda hiç unutamayacağım bir deneyimdi. Bunun sebebi yamaç paraşütünün inanılmaz derecede zevkli olması değil erkek arkadaşımın bana evlenme teklif etmesi! Benim ısrarlarımla yapmaya karar vermiştik, başta korkuyordu. Sonra atladık… Çığlık çığlığa bağırıyorduk, bizim paraşütün biraz yukarısındayken benimle evlenir misin diye bağırdı. Adrenalinden ambale olmuştuk. Evlenmiyoruz ama harika bir anı oldu.