mottojoy emblemMottojoy Special

Event Summary

This tour is for those of you who want to experience Ölüdeniz (Blue Lagoon) in a unique blue, in a perfect location where Aegean and Mediterranean meet. In Blue Lagoon, the pearl of Fethiye, it is easy to be as free as a bird soaring in the sky. Book your place for a safe and privileged flight with our certified pilots.

Mottojoy Special Event
Mottojoy Special events organized exclusively for Mottojoy you.
Just in Mottojoy
Free Return
7/24 Support

Warning

Max. weight 100 kb

Event Duration

2 Hours

Includes

Transfer
Guidance
Insurance

Excludes

Photo and Video

Weather Conditions

23°
18.09
30°
19.09
30°
20.09
30°
21.09
29°
22.09

Event Location

Ölüdeniz, Denizpark Cd. no:3, 48330 Fethiye/Muğla

Comments / Evaluation


#mottojoycom aracılığı ile yaptığım Paragliding tecrübesi tek kelimeyle mükemmeldi. Firma ve tolga bey de çok ilgiliydi.. Tüm ekibe sevgiler


Hayatınız boyunca unutamayacğınız bir an. Gökyüzünde süzülmek gerçek özgürlük.Harikaydı.

Bütün cesaretimi toplayıp atladım ve kendimle gurur duyuyorum.Efsanee

Ölüdeniz'e gidip de yamaç paraşütü yapmadan dönmek olmazdı. Kesinlikle ölmeden önce mutlaka yapılması gereken bir aktivite. İlk anda yapamayacakmışım gibi hissettim ama o adımı attıktan sonrası olağanüstü.

incredible experience

Ölmeden önce yapılması gerekenler arasında ilk sıralarda olan bir macera. İnanılmazdı.

Fethiye'ye yalnızca Babadag'dan uçmak için gittik. Dünyanın sayılı noktalarından birinin yanı başımızda olması büyük bir şans. Yukarı çıkarken manzaranın büyüsü bile heyecanlandırmaya yetiyor insanı. Kendini boşluğa bırakmak ve orda süzülmek ise tarif edilemez bir duygu. Ölüdeniz'e indikten sonra hayatta yapamayacağınız şey yokmuş gibi güçlü hissediyorsunuz.

müthiş bir deneyim! İndikten sonra bi 15 dk şoku atlatamıyorsunuz.Ayaklarım titriyodu. Bu arada Video için pilot la anlaşmak zorundasınız.Biraz tuzlu

Biz inanılmaz eğlendik, bir daha böyle bir tatil yaşayacağımıı düşünmüyorum. Direkt yamaç paraşütü zaten olay. Tamam yüreğin ağzına gelmiyor değil ama bittiğinde tekrar yapmak istiyosun.