Event Summary

Witness the fusion of the sun and the sea in the sunset and enjoy this scenery along with a great dinner, animation and fun

Event Duration

4 Hours

Excludes

Photo and Video ,Extra Drink

Weather Conditions

33°
05.08
27°
06.08
31°
07.08
32°
08.08
31°
09.08

Event Location

Ölüdeniz Mahallesi, 224. Sk. No:4, 48340 Fethiye/Muğla, Turkey

Comments / Evaluation


the price of the boat is nothing compared to how much fun you have

bikaç pürüz dışnda çok güzldi tuvaletlerin temiz olması gerkirdi bir de kızkıza değil de yanınzda bi erkekle gidersniz daha rahat edrsiniz

Bittiğinde kendimi ferahlamış hissettim. Sistemimden bütün eğlence ihtiyacımı atmış şekilde ayrıldım. Hiçbir şeyi düşünmeden deli gibi dans etmek için mütiş tur.

Bir sonraki tatilimi dört gözle bekliyorum bu tura katılmak için. Kendimi yurt dışında gizli bir patryideymiş gibi hissettim. Müzikler çok iyidi.

Olağanüstü bir doğa. Deniz bir harika. Hatta acaba keşke gündüz turuna mı katılsaydım diye de düşündüm. Denizden gelen o koku eşliğinde dans etmek muhteşemdi. Bu fiyata bu eğlence harika.

FUN! You got this Turkey.

Kalite sıfır. Kız arkadaşlarımla katıldığımız bu turda, binbir rezalete seyirci olduk. Wc çok pisti. Bir de çok uzun sürüyor.

Genel olarak iyiydi ama bazı şeyler alakasız geldi. Yapılmak istenen güzel ama o personelle olmaz o iş. Vucuda yazı yazılması mesela.. Suma beachte miyiz ne gerek var. Müzikler de konseptten alakasızdı, yirmi yıl önceki müzikleri çalıyorlar. Elinin altında ok adar imkan var, ortam mis, e biraz daha özen göster de tam olsun diyesi geliyor insanın.