Event Summary

Are you ready to join an exciting journey on the biggest boat of Oludeniz? Take a stroll through the Valley of the Butterflies and take pictures in the Blue Cave on this 3-store, glorious, pirate-themed boat. Discover the unique beauty of green with its camel beach and turquoise blue on St. Nicholas Island. Experience a different holiday with DJ and foam party on this gigantic boat.

Get r...

Warning

Towel and sun cream

Event Duration

7 Hours

Includes

Animation
Lunch
Insurance
Guidance

Excludes

Extra Drinks

Weather Conditions

23°
18.09
29°
19.09
22°
20.09
22°
21.09
29°
22.09

Event Location

Ölüdeniz, Resot Ölüdeniz Hotel, 48340 Fethiye/Muğla, Turkey

Comments / Evaluation


Eğlenceli ve dolu dolu bir etkinlik kesinlikle tavsiye ederiz. Ama bir uyarıda bulunayım en üst kat kaptan mahaliymiş, kaptana/ekinine sorup izin alarak yerleşmemize rağmen kaptan tarafından üslupsuz bir biçimde azarlanmaya maruz kalarak yer değiştirmeye mecbur bırakılabilirseniz. GüzelGününüz durduk yere stres gününe dönebilir. Kaptanın hiç hoş olmayan tavrı dışında her şey iyiydi.

Çok eglencelıydı kesinlikle Ölüdeniz de bunu yapmayıp gitmeyin sakin ben 3 kere Ölüdenize gelmiştim hiç katılmamıştım en son Ölüdenize geldiğim ilk katıldım müthiş çok güzeldi birdahaki yine katılırım çünkü çok eğlenceli partılı teknesi . Tavsiye edilir :)))

Fethiyeden tekne turu yapmadan sakın dönmeyin! Ölüdenizi bir şey sanıyorsanız siz bir de açık denizi görün...

anlatıldığı kadar güzel değil ama denizi gerçekten bir başka… pişman olmazsınız ama bizim gibi kısıtlı vaktiniz varsa vaktinizi bu turla harcamayin daha güzlleri var

tenimdeki hafif güneş yanığı, eşimin yüzündeki gülümseme ve çocukların tekneden denize zıplamaları… Bir daha ki sefere görüşmek üzere! Teşekkürler Dragon!

hayatimda gordugum en guzel denizde yuzdum kalabaligi saymassak hersey on numaraydi

Zor beğenen biriyimdir ancak bu tur dört dörtlüktü, çok temiz ve lezzetli yemekler vardı. Çalışanların hepsi güler yüzlüydü. Vadide tuvaletlerin pis olması biraz zorladı ama orası da öyle otantik..

I have visited my uncle in Fethiye. Meanwhile we took this tour and ı had so much fun. Fethiye is a paradise!

tatil boyunca mottojoydan tam üç tur aldık hepsi çok güzel geçti. .ama kelebekler vadisi son değil de ilk olsaydı başka hiç almazdık. Ben seçtiğim için eşimden utandım, öğlen sıcağında içki içen abuk subuk birsürü tip vardı. bu durum vadide değişmedi maalesef.Kelebekler vadisinin de anlatıldığı kadar olduğunu düşünmüyorum.

HA-Rİ-KA!

12 adalar turuyla kelebekler arasında kaldmıştık biraz teknenin görüntüsü aklımızı çeldi ama bu kadar kalabalık olması yorucuydu

Kelebekler Vadisi'ni son güne bıraktığımız için o kadar üzgünüz ki.. Aklımız orda kaldı. Böyle bir yer olduğunu hiç düşünmemiştim, bilsem direkt birkaç gün kamp kurardık orda. Tekneyle ziyaret yetmedi yani.

Tekneye binerken ben bile heyecanlandım. Çocuk olsam çıldırırdım teknede. Çok güzel yapmışlar gerçekten karayip korsanları temalı olmuş. Teknede nereye baksam bir faaliyet, bir eğlence. Yalnızca, denizde daha çok vakit geçirmek isterdim vadide geçirdiğimiz zaman biraz uzun geldi çünkü ufak bir alan hemen geziliyor zaten.

kelebekler vadisi cennet gibi bir yer sanki bütün dünyayla bağlantım kesilmiş gibi hissettim yemek yenilen alanda tavukların serbestçe gezmesi özellikle kalbimi kazandı. Vadi merakımızı giderdikten sonra tekneden geri dönüş de çok keyifliydi. uzaklaşırken bir yandan doğayı bir yandan güneşi bir yandan da masmavi denizi izlemek her zaman olabilecek bir şey değil

loved this app!

امروز تو یه تور کشتی شرکت کردیم خیلی خوش گذشت جاتون خالی

burnumuzdan geldi! Gitmeden once butun fethiye tatilimizi planladik ve kelebekler vadisi harici hepsi cok guzel gecti. O kadar methedilince pur heyecan bindik tekneye. Cocuklarin da gemi cok hosuna gitti. Ama o kadar kalabaliti ki denizi izleyemedik bile. vadi daha da beterdi. her yer insan. copler ortalikta. calisanlarin umurlarinde bile degil. vadi dedigim de calilikten ibaret. gemilerden denize girmek de olanaksiz. cidden kotuydu .