mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

Event Summary

A full-day islands tour awaits you in the azure waters of Marmaris with your family. Reserve your place to experience a different holiday experience in the gulf of the Aegean and the Mediterranean. Every detail has been taken for the health of our guests in our disinfected boat.

Route;

. Kumlubük

.Baklabükü

. Kadırga Boy

. Çiftlik Island

. Ge...

Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Event Duration

7 Hours

Includes

Lunch
Guidance
Insurance

Excludes

Drinks

Weather Conditions

34°
05.08
26°
06.08
26°
07.08
25°
08.08
29°
09.08

Event Location

Tepe, Kordon cad. No:44/1 Marmaris

Comments / Evaluation


Olağanüstü, muhteşem manzaralar ile dolu yerleri gezmek O berrak ve soğuk sudan insanın çıkası gelmiyor. bol bol yüzdük :)

Çok eğlenceli bir ekip, çocuk odaklı. Harika bir öğle yemeği eşliğinde keyifli bi tur oldu ailemle ..

Uzun bir tur ve yorucu, görecek çok yer var ama çok ta eğlendik. tekne seçiminiz çok önemli biz doğru atış yaptık :))) arkadaşlarımla keyifli bi tur oldu, cok cok tesekkurler

Sadece Marmaris'i değil Marmaris'in koylarını da görüp gezmek lazımmış. Bu kadar özel ve güzel koylarımızın olduğunu bilmiyorduk. 1 haftalık tatilimiz içerisinde tekne turuna katıldık. Muhteşem koylar ve harika bir doğası var kaçırmayın.

beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı diyebilirim. Gezmeyi çok seven bir aile olarak net söyleyebilirim

Bizim böyle güzel bir tatil geçirmemizi sağlayan herkese çok teşekkür ederiz. İlk defa Marmaris'e geldik ama daha önce gelmediğimiz için gerçekten çok pişman olduk diyebilirim. Gezilecek bir çok yer var… ailemle birlikte tekne turunu tercih ettik ve gün sonu ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. hizmet kalitesi yüksek. Rezervasyonumuzu bu site üzerinden yaptığımız içinde ayrıca mutluyum çünkü diğer özel tekne fiyatlarına göre oldukça makul bir fiyat ödemişiz :)

Marmaris’e arkadaşlarla geldik bu tur çok iyi oldu çok güzel vakit geçirdik tekne ve içi çok güzel herkese öneririm bol bol güneşlenin, manzara tablo gibi zaten

Manzara deniz çoook güzel insanın içi açılıyor yemekleri de beğendik fiyatının çok üstünde güzel bir turdu asla pişman olmayacaksınız en azından biz olmadık kaptana da ayrıca teşekkürler