Event Summary

We are at your service with wide security, gentle service and rich cuisine in our facility where you will have a unique holiday with your family. We will meet your every need with shower areas, changing cabins and fully equipped safes where you can leave your precious private goods with peace of mind and also. We are happy to welcome you with rain and Latin dance, foam party and many events.

Event Duration

7 Hours

Includes

Parking
Sunbed
Sunshade
Animation

Excludes

Foods, Drinks, Safe Box, Photo

Weather Conditions

16°
23.04
18°
24.04
19°
25.04
21°
26.04
18°
27.04

Event Location

Armutalan, 200. Sk. No:4, 48706 Marmaris/Muğla, Türkiye

Comments / Evaluation


fiyatı gercekten pahalı olduğu kadar icerideki ürün fiyatlarıda pahalı.içeri girdikten sonra dışarı cıkışın olmadığından ve içeriye yiyecek icecek almadıklarından gercek anlamda sıkıntı yaşatabiliyor.en buyuk avantajı senzlog sıkıntısı olmaması ve yüzme havuzu bulunması

Ağustos ayında ailece buradaydık.Tesiste yiyecek ve içecekler çok pahalı. Aqua havuzlardan ikisi çalışmıyordu.Manzarası çok güzeldi.Bir de girişte adını Nuray diye hatırladığım bir bayan vardı.Aklı başında , müşterilere çok iyi davranan ve bir orkestra şefi gibi personelleri ve müşterileri yönlendiren birisi idi.

Marmaris Aqua parkın Güler yüzü Nuray Hanım sayesinde Marmaris Aqua parkı bizlere sevdirdi, kendisinin güler yüzü Aqua'nın içerisindeki manzara sayesinde Marmarisi seyrederek yemeklerini yemek çok güzeldi. Ayrıca resepsiyon görevlisi Ayşen ilgilerinden dolayı teşekkür eder iş hayatında başarılar dileriz. İbrahim Demirci Osman ÖLMEZ

Burdan özellikle isimlerini unutamadigim Nuray ve Ayşen isimli bayanlara çok teşekür etmek istiyorum. İşlerini ciddi ve titizlikle yapıyorlar. Gelelim su parkına, 10 numara 5 yıldız.. Marmaris in böyle bir parkı olduğu için çok şanslilar..Her şey için teşekürler..

Içerideki eğlence süper fakat yemekler çok pahalı ve lezzetlerde çok iyi olduğu söylenemez.nuray ablayı çok sevdik çok cana yakın ona burdan tekrar teşekkür etmeyi istedim.

Havuzlar temizdi kaydiraklar çok eğlenceliydi ama eskiydi bakım gerektiriyor. Köpük partisi yaptılar ama sonrasında yerleri temizlemedikleri için tehlike arz ediyor. Inanılmaz derecede araplar var ve havuz çıkışında soyunma kabini yerine ortalıkta açıkca üstlerini değiştirdiler. Şikayet etmemize rağmen ilgilenmediler. Yemek fiyatları yüksekti. menuyu fotoğraf olarak ekledim.

Çok eğlenceli vakit geçirdik.Girişte çok sıcak karşılandık özellikle Ceren hanımın güleryüzü ve samimiyeti çok hoşumuza gitti.Nuray Hanıma da teşekkürler. Sadece yemeklerin yapımına biraz daha özen gösterilmelidir. Yine geleceğiz.

Tek eksisi kaydıraklar daha fazla olabilir, çok büyük bir alana kurulmamış. Ama yine de eğlendik. Özellikle Pazartesiyi tercih ettik kalabalık değildi, neredeyse hiç bir aktivitede sıra beklemedik. Fiyatlar standart tüm su parklarında ortalama zaten, o açıdan yüksek diyemeyeceğim. Sadece barda içkiler yetersizdi hangi kokteyli sorsak barda ya rom yoktu ya da nane yoktu vs.. En son votkam var deyince farklı bi kokteyle yöneldik. Onun dışında ortam son derece rahattı herhangi bir rahatsız edici durumla karşılaşmadık ayrıca temizlikle alakalı olumsuz yorumlar olmuş en ufak bir çöp görmedim zaten personel devamlı çalışıyor, lavabo vs heryer tertemizdi. Giderken kendimiz gittik dönüşte kendi servisleri ile döndük. Girişte ve çıkışta Nuray Hanım ile mutlaka sohbet edin çooookk tatlı bir kadın

Çalışanlar güler yüzlü mükemmel insanlar özellikle Nuray abla burayı ayakta tutan mimarlardan yazın vazgeçilmezi dream waterpark A herkesin gelip bu güler yüzü enerjiyi eğlenceyi görmesi dileğiyle

Tesis yabancı tur şirketleriyle anlaşmalı olduğundan dolayı gidecekseniz açılış saatinden önce orada olun. Giriş bileti internette daha uygun gişede bilet 90tl internette 80tl ye satılıyor. Çalışanlardan alaka beklemeyin müşteriye ihtiyaç yok zaten her daim dolu. Bot sayısı az o yüzden beklemeyi göze almalısınız. Yemekleri çok pahalı ama mecburen alıyorsunuz çünkü dışarıdan yemek getirmek yazsak, çantalar girişte kontrol ediliyor. Kaydırakların üzerinden Marmaris manzarası nefes kesici mutlaka görün.

It was very windy but the kids and other half really enjoyed the slides.. I enjoyed the sunbathing!!!

Excellent for younger children, large area dedicated just for them with slides waterfalls climbing etc. And for older kids and adults plenty of super fast slides to choose from. Bit rough around the edges. staff excellent and friendly

On the beach, so in my view a bit pointless. It looks like it needs a lot of love and attention. It is quite small, but has a monopoly on the water chute experience in the area.

A nightmare to get a bed and we arrived there at 11am!!! The entertainment was amazing, breakdancers, fountain disco, ice party and a foam party. Great for kids and adults.