Event Summary

Kekova Sunken City tour is one of the most suitable routes for your holiday with its magnificent nature and unique historical texture.

After a short tour at our first stop at Üçağız Bay, we take a boat tour from the bay to Adalar Bay, Aquarium Bay, Sunken City, Burç Bay, Gökkaya Bay, Kekova, P...

Event Duration

8 Hours

Includes

Guidance
Lunch
Insurance

Excludes

Extra Drinks, Castle Entry Ticket (12 TL)

Weather Conditions

33°
05.08
26°
06.08
31°
07.08
33°
08.08
32°
09.08

Event Location

Andifli, İbrahim Serin Cd. No:13 D:13, 07580 Kaş/Antalya, Turkey

Comments / Evaluation


Mükemmel bir tekne turu. Zamanlamalari harika. Tüm koyalari gördük. Yüzme molalari 40-45dak.. Yemek ve cay molalari da iyiydi. Her kese tavsiye ederim.Güzel bir etkinlikti emeği geçenlere teşekkür ederim

Gerçekten çok keyifli bir turdu. Hiçbir sorun yaşamadık (kaptanımız, yemekler, gittiğimiz koylar vs. hepsi çok iyiydi). Rehberimiz deneyimli ve çok bilgiliydi; bizimle birçok güzel bilgi paylaştı. Ayrıca, her konuda yardımcı olan, rahatlıkla ulaşabildiğimiz mottojoy'a da teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim.

bütün gnünü alan bi tur bu kadar uzun sürmesine anlam Vveremedik

I wished that ı found this tour earlier… Amazing places! The lunch was delicious. We had many opportunities for swimming and snorkelling. Oh, and amazing places!

Ülkemizin ne kadar eşsiz bir cennet olduğunu bir kez daha anladık! İki çocuğumla katıldığım bu turda, bana hiç zorluk yaşatmayan, çocuklarıma sevgiyle göz kulak olan tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Dalgaların sesini dinlerken bir yandan güneşlenmek! Hadi tekrar gidelim… :))

bir ankaralı olarak denize doydum!!!

Hayatımda katıldığım en iyi tekne turuydu. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Uğradığımız bütün koylar, başta Akvaryum olmak üzere inanılmaz bir güzelliğe sahipti. Dalabildiğim kadar derine dalmaya çalıştım. Suyun altında görülecek çok şey var. Çeşit çeşit balık sizinle birlikte yüzüyor. Kıyıda kavga eden karabatakları görüyorsunuz. Antik kent kalıntılarının içinde kulaç atmak, tattığım en büyük keyiflerden biri oldu. Kaptanımız yıllardır bu işi yapan, sevimli, hoş sohbet biriydi ve anlatabildiği kadar Kekova'yı anlattı bize. Çeşit çeşit yemek hazırlamışlardı, herkes sırayla yemeğini aldı yedi. Curcuna yaşanmadı. Yemekten sonra içecek ikramı yapıldı. Daha ne olsun!?? Huzur dolduk.