Event Summary

Book your place to experience a unique underwater visual feast among reefs and wrecks with a professional instructor, without the need for any diving experience.

Located in the dive spots # 1 in Kas in Turkey, you are at the right place if you want to add a visual feast under water to your holiday!

Event Duration

4 Hours

Includes

Equipment
Insurance
Guidance

Excludes

Photo and Video

Weather Conditions

33°
05.08
26°
06.08
31°
07.08
33°
08.08
32°
09.08

Event Location

Andifli, İbrahim Serin Cd. No:13 D:13, 07580 Kaş/Antalya, Turkey

Comments / Evaluation


Çok keyifli bir deneyimdi, dalış merkezinde herkes işinde profesyonel💯 Gencer Bey, Serkan Bey ve Sinan Beylere çok teşekkür ederim ilk dalışımızda herşeyi çok çok kolaylaştırdılar👌🏻💙

Çok uzaklaşmamak kaydıyla istediğiniz gibi yüzmenize balıkların arasına dalmanıza izin veriyorlar. Devamlı kontrol altındasınız, ilgi alaka top noktada. Güvenli ve eğlenceli bir deneyimdi.

Özellikle dalış yapmak için Kaş'a gittim. Türkiye'de dalış için en güzel bölge kesinlikle burası. Eğer ilk defa yapacaksanız, denizden soğumamanız adına bu turlar çok faydalı.

Geçen yaz araştırmadan tesadüfi bir şekilde yaptığım bu aktiviteye bu yaz arkadaşlarımı da götürdüm teknenin tamamı bizdik neredeyse ve inanılmaz eğlendik ayrıca baka baka doyamayacağımız fotoğraflarımız oldu.Kaş'ta yapılacak en güzel aktivite diyebilirim herşey için teşekkürler

Ekip sağolsun artık düzenli olarak dalış yapmayı hobim haline getireceğim. Kesinlikle bağımlılık yapıyorrr!

Keyifli ve güvenli dalış garantisi

Geçen hafta annemle birlikte dalış yaptık. İkimiz için de bir ilk oldu. Belgesellerde vs. gördüğümüz kadarıyla sualtının ne kadar ilginçliklerle dolu bir yer olduğunu biliyorrdum ama balıklara bu kadar yakın olmanın nasıl bir his olduğu asla tahmin edilemezmiş. Herkesin, özellikle de kaşta bu turu yapmasını öneririm. Anneyle yapmanın ayrı eğlenceli olduğunu da belirteyim. :)

Dört yıldır dalış yapıyorum ve bir kez olsun firmamı değiştirmeyi düşünmedim. Profesyonel bir hizmet alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Denizden korkan biri olarak dalış yapmayı başardım!!! Korkumu yenemedim, ama bana engel olmasına da izin vermedim. Hakan bey sağolsun çok yardımcı oldu.Dalış yaptığımız yer, inanılmazdı. Hiçbir tehlike yoktu, akıntıyı hissetmedim bile. Denizde değil de havuzdaymışım gibi kolay hareket ettim. Eğer bi korkunuz varsa bu sizi durdurmasın belki de karada olduğunuzdan daha güvende hissedersiniz.

İlk defa dalacağım için başta bi stres vardı ancak eğitimciler bana bu stresimi unutturmayı başardı. Anlattıkları anılar sayesinde tek istediğim bir an önce sualtını görmek oldu.Efsaneydi.