mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

Event Summary

Kekova is a corner from heaven where you can feel your soul resting in silence, welcoming people with its blue Coves, which combines historical and natural beauty. 

On this small and rocky island, you can see traces of ancient civilizations and Byzantium, as well as the touch of nature. Join us on our amazing Kekova and Sunken City Tour!

Ufak Dere and Eleksi Bay

Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Event Duration

8 Hours

Includes

Lunch
Insurance
Guidance

Excludes

Extra Drinks,

Weather Conditions

33°
05.08
26°
06.08
24°
07.08
26°
08.08
26°
09.08

Event Location

Andifli, Liman Sokak No:4/A

Comments / EvaluationMükemmel bir turdu MottoJoy ve Ergün Kaptan'a çok teşekkürler

Herşey çok güzeldi. Yakından ilgilendikleri için mottojoy a teşekkür ederiz. İleride tekrar görüşücez 👍

Larsoyu tercih ettiğimize asla pişman olmadığımız bir gün oldu. Tekne, ikramları, rehberlik hizmeti...hepsi cok yerinde ve tadındaydı. Kaptan Ergun ve ekibine çok teşekkürler :)Tekne turu nasıl olur deseler işte böyle olurun bir örneği ergun kaptan ..

Sayenizde muhteşem bir gün geçirdik. Kaptan Ergun bey ve ekibinin ilgisi ve saygısı bu turu farklı kılan şeylerin başında geliyor yemekler çok lezzetliydi hiç düşünmeden ilk ve tek tercih diyorum. Sevgiler :)

Kaptan Ergun bey ve ekibi gerçekten güzel bir iş çıkartıyorlar, hem ilgili hem de çok saygılılar. Bunun yanında da kıyıya yanaşmaya çalışan bir yelkenliye yardımları da kendilerinin iyi niyetlerini da fazlasıyla gösterdi. Ayrıca kişiye özel Drone çekimleri yaparak bizlerle paylaşmaları da çok güzel bir jest oldu. Mottojoy'a ve Ergun Kaptana çok teşekkürler.


Gerçekten tertemiz ve kaliteli insanların geldiği bir tekne,yemekleri ve servisleri gerçekten muhteşemdi Ergün kaptan çok ilgiliydi iyi ki burayı seçmişiz


Efsane bir tur geçirdik çocuklarım ve arkadaşlarımla. Teşekkürler.