mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

Event Summary

An isolated holiday away from the crowd with your loved ones awaits you in Kaş - Kekova bays. All details have been prepared for you, our guests, so that you can spend an unforgettable time in the magnificent bays of Kaş. With the Blue way, you will enjoy the sea, the sun and the nature away from all the noise and stress of the city.

Our Deluxe Gulet, with 3 cabins for 6 people and 17 met...

Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Warning

All food and drinks are brought by our guests. Our boat is regularly disinfected due to the Covid-19 pandemic.

Event Duration

3 Days

Includes

Guidance
Entry Fees
Insurance
Lunch
Breakfast
Drinks
Dinner
Equipment

Excludes

Transfer

Weather Conditions

33°
05.08
27°
06.08
24°
07.08
25°
08.08
26°
09.08

Event Location

Üçağız Mah. Kale Sokak No:138 Demre Antalya

Comments / Evaluation


Çok iyi bir tatildi. Hiçbir sorun yaşamadık. Teşekkür ederiz Mottojoy

Müthiş

Çok iyi bir tatildi

Kaş;’ın eşsiz koyları, şehirde deneyimleyemeyeceğiniz geceleri yıldız manzaraları, her öğün kaliteli, sağlıklı yemekler ve samimi ortam... Her kamaranın kendi tuvaletinin olması, temiz, oldukça geniş olması da artı yönlerindendi..

The boat is really well made and well kept, and the crew will see to all your needs generously. They accommodate vegetarians and vegans with delicious seasonal vegetable dishes. Whether you are a group of friends or a family with kids, I would recommend taking a trip on this boat.

Bu sene kalabalıklardan sıyrılıp ailemle birlikte sakin dingin bir tatil planlıyorduk En önem verdiğim konu mahremiyet ve tekne sahiplerinin de bu konuda ekstra hassasiyetinin olması bizi mutlu etti, bu bizim için çok önemliydi. Oldukça rahat ediyorsunuz. Ayrıca yüzme dışında su sporları da yapabilirsiniz. Teknedeki paddle board, kano, şnorkel gözlükleri ile daha eğlenceli vakitler geçirdik, epey bi eğlendik.

5 kişilik bir arkadaş grubu olarak tam bir hafta geçirdik. Kaptanımız ve ekibinin şahane enerjileri sayesinde çok keyifli bir tatil yaşadık. İyi stres attık! Tekne resimlerde göründüğünden daha büyük ve konforlu, kamaralar yeterli büyüklükte ve rahat. Ayrıca çok temiz. Kaş’ta mavi yolculuk yapmak isteyenlerin deneyip bir daha vazgeçemeyeceği kalite…

Denizin üstünde ev konforunu yaşamak.... Misafir gibi ağırlanmak, gerçekten çok çok keyifliydi…