mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

Event Summary

Departing from Kaş harbor at 10:00, we offer you an unforgettable holiday experience.

All details have been prepared for you, our esteemed guests, on our 8-person boat, where you can join with your family or friends.

Our route;

  • Hidayet Bay
  • Çoban Bay
  • Liman Ağzı Bay
  • Ufakdere Bay
  • ...
Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Warning

For an isolated, safe and comfortable holiday, our boat is regularly disinfected before and after each tour and Covid 19 procedures are applied with precision.

Max. 8 Person.

The deposit is not refunded for cancellations of less than 24 hours.

 

Event Duration

8 Hours

Includes

Lunch
Guidance
Insurance
Hot drinks
Snacks

Excludes

Transfer

Weather Conditions

24°
18.09
23°
19.09
23°
20.09
32°
21.09
22°
22.09

Event Location

Belenli mah. Ağalar sokak. No:28-1 İç kapı no 1 Kaş Antalya

Comments / Evaluation


Samimiyeti iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu aile işletmesi mükemmel bir tatil için tek adres. Yemekleri leziz, kaptanın denizciliği sorgulanamaz. Kaptan ve eşine bu harika gün için teşekkürler!

Kaş a geldiğinizde tur ve tekne arıyorsanız doğru adres hizmet, kalite, güler yüz açıkça evinizdeki samimi ortamı kaş’ta denizin ortasında size yaşatıyorlar herşey için teşekkürler

İnanılmaz güzel ve eğlenceli bir tatildi. Ellerinize sağlık her şey çok güzeldi, kendimizi evimizde gibi hissettik hiç yabancılık çekmedik. Kekova artık sizinle daha da anlam kazandı bizim için. Her şey için çok teşekkürler, ikinci tura hazırlanıyoruz

Arkadaşlarımla beraber 4 kişi katıldık. Kaptanımızın ve personelin ilgi alakası üst düzey, kaptan koylara çok hakim ve çok bilgili…

Kaş'ta 2-3 gece konaklamayı düşünüyorsanız kesinlikle otel aramayın. Sağolsunlar bize harika bir tatil yaşattılar. Tekne gece sallanır uyuyamam diye düşünüyordum ama son derece rahat uyuduk. Dümdüz çarşaf gibi denize sabah 9:30'da daldım. Harika bir tatil geçirdik. Tavsiye ederim.

Gluten hassasiyetime özen gösterip enfes yemek ve mezelerinden beni de ayırmadan ayrıca özel tabak hazırlaması beni mahcup etti :) Herşey için çok ama çok teşekkürler

Kaş'ın eşsiz değerlerini ve denizin keyfini sürmeyi daha yakından hissetmemizi sağlayan ekibe çok ama çok teşekkürler!

Aile ortamı, konfor, uygun fiyat ve özellikle sizin isteklerinizi gözeten mükemmel bir ekip. Çok eğlendik iyi ki tercihimiz bu yönde olmuş.