Event Summary

Check out our Bosphorus Boat Tour for an unforgettable night in Istanbul, a world capital with its history, culture and, of course, the Bosphorus.

Get ready for an unforgettable experience with 3 main courses, unlimited alcoholic or non-alcoholic domestic drinks, dance shows and spectacular sh...

Event Duration

3 Hours

Includes

Guidance
Insurance

Excludes

Imported Drinks.

Weather Conditions

11°
22.04
13°
23.04
14°
24.04
11°
25.04
12°
26.04

Event Location

Ömer Avni, İskele Yolu No:28, 34427 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

Comments / Evaluation


Boğaz'da harika bir akşam! Boğazın ortasında lezzetli yemekler, eğlenceli bir akşam ve mis gibi rüzgar. Eve dönmek istemedik..

Katıldığım en iyi boğaz turuydu. Turu iyi seçmezseniz, bütün gününüzü yakabilirsiniz. Mottojoy bu anlamda çok başarılı.

rüzgarı iyi kullanırsanız harika fotoğraflar çekebilirsiniz

Kaçıncı defa katıldığımı unuttum. Ne zaman bi misafir gelse, bu tura götürüyorum. İstanbul'u tanıtmak için çok iyi bi fırsat.

Yurtdışından gelen misafirlerimizi bu turda ağırladık. Hepimiz için çok güzel bir deneyim oldu. Boğazın güzelliklerini seyrederek yemeğimizi yedik. Şansımıza hava da güzeldi, deniz havasının tadını çıkarabildik.

Yemekler çok lezzetliydi, içki konusunda problem yaşamamak beni çok mutlu etti. Kesin bi sıkıntı olur diye düşünmüştüm olmadı. Yalnız tuvaletlerin Eminönü vapurundan bi farkı yoktu, sallantı esnasında sağa sola değmemek için baya çaba göstermek zorunda kaldım.

Dolu dolu bir aksam oldu. Nasıl bittiğini anlamadik. Bogazın her kosesini gezip keyif yapmak muthis bir keyif. Firma olarak sizi tebrik ediyorum.

What a blast! Amazing view, beautiful people!

Kız arkadaşıma sürpriz yaparak bu turu satın aldım ancak sonunda mahcup oldum. Yemekler vasatın altında, gösteri anlamsız, garsonlar tesadüfen ordaymış gibiydi. Boğazda yemek olunca insan daha fazla şey bekliyorum. Gelen insan profili de kötüydü. Turistlerin adına utandığım anlar bile oldu.

Boğazda yemek yemeye kalksan iki üç katı hesap ödersin. Bu turun içine dahil olanlara bakınca verdiğim para hiç bişeymiş gibi geldi. Üstelik içki de içinde.