Event Summary

An activity to get away from rush and to find peace within nature. Do not miss the chance to ride horse with expert trainers and stablemen at Gumusdere Beach. Book now for this 30 min exclusive tour.

Event Duration

1 Hours

Includes

Parking
Equipment
Insurance
Guidance
Photo and Video

Excludes

Transfer

Weather Conditions

08.03
09.03
10.03
11.03
12.03

Event Location

Gümüşdere, Ambar Sk., 34450 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

Comments / Evaluation


At turu yapmak isteyenler burayaaa! İstanbulda hiç başka bi parkura bakmayın açık ara en iyisiydi ya

Bu kadar kısa sürmemeliydi

Hayatımda ilk defa böyle bir at turu gördüm. Tatil beldelerinde gördüğümüz cinsten değil, gerçekten keyifli bir turmuş. Resmen sahilde dörtnala gittik. Hatta birbirimizle yarıştık.

Bizi haftasonu evden çıkardı, mis gibi doğanın içinde bulduk kendimizi. Arada yapılması gerekiyor. İlgilendikleri için mottojoy ekibine çok teşekkürler.

Güler yüzleri, profesyonel çalışma tarzlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz :)

Arabanız yoksa gitmemeniz gereken bir tur. Bu kadar uzak olduğunu bilmiyoduk. Hacıosmandan bi dolmuşa bindik dağ tepe düz gittik.. Onun dışında tur gerçekten güzeldi ben, koskoca adam, bile eğlendim yani

Tam bir haftasonu etkinliği. Çok güzel bir gün geçirdik.Önce gümüşderenin meşhur kahvaltısından yaptık sonra tura katıldık akşam da sarıyerde dondurma yedik. Ailecek yapılabilecek harika bi aktivite. Çocuklar çok eğlendi. Atlar kötü durumda olur diye endişelenmiştim ama belli ki gayet iyi bakılıyorlar. Seyis çok tatlıydı, kızıma ekstra bir tur attırdı sahilde. Tavsiye ederiz.