mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

Event Summary

An unforgettable blue voyage awaits you in the clear waters of Göcek with your family and friends on our 14-meter wide-hull boat.

All details have been prepared for you, our guests, on our tour with accommodation, where we will visit all the bays of the gulf.

Our 3 cabin, 6 guest boat, is air conditioned, regularly disinfected and hygienic.

Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Warning

Crew is responsible for cooking.

Guests buy the food supplies.

Crew buys the food supplies on behalf of the guests.

Event Duration

2 Days

Includes

Guidance
Insurance
Equipment

Excludes

Transfer

Weather Conditions

27°
06.08
24°
07.08
25°
08.08
27°
09.08
28°
10.08

Event Location

Göcek Marina

Comments / Evaluation


Tek kelimeyle tanımlayın deseniz, size ''OLAĞANÜSTÜ'' derim...

Göcek`in en güzel en sakin koylarını avucunun içi gibi bilen hoş sohbet ve tatilinizi güzelleştirmek icin devamlı çaba harcayan pırlanta gibi insanlar.. Her şey için çok teşekkürler!

2,5 ve 4 yaşında çocuklarımızla birlikte ciktigimiz mavi tur maceramizi bu yatta yasamak bizim icin buyuk şanstı. Her kamarada ayrı wc/duş olması büyük bir artı, oturma alanlari bircok yata gore cok cok daha genis. Kamaradaki yataklar çocuklarla yatmak için de yeterli boyutta...

Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınıza eminim. Daha dönmeden sonraki turun planlarını yapmaya başladık :))

6 gün boyunca harika koylar keşfettik. Gerçekten tatilde olduğunuzu ve dinlendiğinizi hissediyorsunuz. Bizden önce birkaç arkadaşımızın da deneyimleyip önerdiği bir tekne onların yönlendirmesiyle güzel tercih yaptık.