mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

10% Discount

There is 10% Discount in this event

Event Summary

With your family or group of friends, you will experience a secluded isolated holiday in the crystal clear waters of Göcek.

Our route;

  • Yassıcalar
  • Summer Harbor
  • Shipyard Island
  • Aquarium Bay
  • Boynuzbükü

Check-in 10:30 Check-out 18:00.

Food and drin...

Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Warning

Our boat is regularly disinfected within the scope of Covid-19 measures and has hygiene certificates.

Event Duration

8 Hours

Includes

Guidance
Insurance

Excludes

Transfer

Weather Conditions

33°
05.08
27°
06.08
24°
07.08
25°
08.08
27°
09.08

Event Location

Göcek Marina

Comments / Evaluation


Referans üzerine gerçekleştirdiğimiz turdan o kadar memnun kaldık ki... Ana yemek olarak bizim tercihimiz balıktı, özellikle balığa değinmek istiyorum efsaneydi. Yanındaki sos dünyanın en iyi sosu olabilir ama tarifini istemeyin vermiyorlar :) Biz çok memnun kaldık.

Berrak koylar, güzel bir manzara ve muazzam bir ekip enerjilerine bayyıldıııkk!!!!

Ailecek çok eğlendik. Otellerin kalabalığından sıkılanlar için alternatif bir tatil. Hem de kafa dinlemeye ihtiyacı olanlar için kesinlikle isabetli bir karar. Böyle kaliteli hizmetlere tek bir platformdan kolaylıkla ulaşabilme, her sorumuzun cevaplandığı, güvenilir, içten ilgilerinden ötürü ayrıca MottoJoy’a teşekkür ederim

Misafirlerinin mahremiyetine çok önem veriyorlar. Bu bizim için çok önemliydi. Oldukça rahat ediyorsunuz. Ayrıca yüzme dışında su sporları da yapabilirsiniz. Biz çok keyif aldık..