mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

Event Summary

Our boat has 1 master 2 double cabin, 17 meters long and 4 meters wide, and has been refurbished in 2020, and each cabin has air conditioning.

In our daily tours, we invite you to experience our full-day islands tour where you will be satisfied with the sea and nature with our departure from Göcek port at 10:00.

Our tour route varies according to the weather and the sea conditions a...

Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Warning

Maximum 6 person

Event Duration

8 Hours

Includes

Guidance
Insurance

Excludes

Transfer

Weather Conditions

23°
18.09
22°
19.09
23°
20.09
31°
21.09
21°
22.09

Event Location

Göcek mahallesi Begonvil sokak No: 7/6 Fethiye

Comments / Evaluation


Kaptanın koylar ve çevre hakkındaki muhteşem bilgisi. Tarifi mümkün olmayan güzellikteki koylarda, envai çeşit balık ve volkanik oluşumların, depremlerle şekillenmiş kaya kırıklarının ortaya çıkardığı deniz altı manzaraları muhteşem. Yanınıza su altı kaydı yapabilen kamera almanızı tavsiye ederim.

Yemekler inanilmaz:) Bu tatilde dusunecegiz en son şey yemekler olmalı. 4 gecelik tur rotamızda muhteşem koylara uğradık ve duraklama yerlerinden de memnun kaldik. Son derece titiz, işini iyi bilen ve saygılı bir ekiple bu deneyimi yasadigimiz icin sansliyiz.

Really magical day! Food is superb! Best fish I've eaten in Turkey. Crew so friendly. Thank you so much.

15-18 Ağustos Göcek’teki 3 gecelik tekne turumuz çok huzurluydu. Sundukları hizmet gerçekten yaşamaya değer .En önemlisi iki aile olarak hiçbir rahatsızlık hissetmeden kendi teknemde gibi rahat olmamdı. Bu konforu size çok iyi bir şekilde sunuyorlar. Bu bizim için çok değerli. Çünkü daha önce çok tekne turuna çıktık. Teknedeki ekip cidden çok önemli. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Arkadaşlarımla son güne bıraktık. Çok zor bulduk. Ama gerçekten çok eğlendik. Kesinlikle tavsiye ederim

Mükemmel bir tekne turuydu. Ailemle katıldık çok memnun kaldık.