Event Summary

Are you ready to explore the mysterious world of Saklikent?

Are you ready to explore Saklikent Canyon, which is one of the few beauties of our country, with jeep experience? The ancient city of Tlos is our first stop in this full-day activity, where you can participate as a single person or as...

Event Duration

9 Hours

Includes

Lunch
Guidance
Insurance
Transfer

Excludes

Photo and Video ,Extra Drink

Weather Conditions

15°
22.04
16°
23.04
19°
24.04
21°
25.04
22°
26.04

Event Location

Ölüdeniz, 134. Sk. No:4, 48340 Fethiye/Muğla, Turkey

Comments / Evaluation


Jeep safari İnanılmaz eğlenceliydi. Bir gün boyunca hafızalarda unutulmayacak anlar yaşattılar. Cok tesekkur ederim kesinlikle mottojoy dan yine biletleri alırım.


Sevgiliyle gidildiğinde bi başka güzel olan tur. Çok güzeldi.

Su tabancasına ve saklıkente giriş için ekstra ücret ödüyorsunuz. Ama genel anlamda değdi. Yemekler de iyi derecede ve her konuda yarmcı oluyorlar.

Tabi ki turizmciler para kazanacak ama su tabancasına ekstra para alıyorlar. Gerçekten çok eğlenceli ve yorucu bir gündü. Saklıkent inanılmaz.

farklı ve eğlenceli bir tatil istiyorsanız alibaba bunu sağlayacaktır biz eşimle çok güzel vakit geçirdik bir kere daha safari yapar mıyım bilmiyorum ama en az bir kere yapılıp tecrübe edilmesi gerekli bence.

Tur oldukça kapsamlı, yemekler içecekler vs ile. Çalışanlar da makul insanlar. Fakat böyle afrika safarisi gibi bir beklenti içine girmeyin, arabayla gezinti yapmaktan çok da farklı değil. Biraz hayalkırıkğı oldu.

Gidiş sırasında zamanlama problemi yaşadık, yanlış yerde beklemişiz karşı taraf kaynaklı bir yönlendirme yüzünden. Bizi mağdur etmediler neyse ki. Onun dışında çok güzel bir deneyimdi.

alibaba jeep safari turunu kesinlikle tavsiye ediyorum farklı ve eğlenceli bişeyler yapmak isteyenler için süper bi etkinlik en güzel yanı daaa.. harika fotoğraflar!! Siz farkında olmadan makineyle fotoğraflarını çekiyorlar çok güzel fotoğraflarımız oldu.