mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

Event Summary

With our custom-built yacht, we are experiencing an isolated holiday experience in the clearest waters of Fethiye with you, our valued guests.

With our custom-made yacht, we are experiencing an isolated holiday experience in the clearest waters of Fethiye with you, our valued guests.

Our route;

  • Tarzan Bay
  • Aquarium Bay
Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Warning

Our route may vary depending on the weather and sea conditions. 

Event Duration

7 Hours

Includes

Lunch
Guidance
Insurance
Hot drinks
Snacks

Excludes

Transfer, Alcohol Drinks

Weather Conditions

32°
05.08
27°
06.08
24°
07.08
25°
08.08
27°
09.08

Event Location

Ece Saray Marina

Comments / Evaluation


Grup olarak çok eğlendik

Çok göz önünde olmak istemeyen bir aile olarak katıldık. Kaptan sağolsun en sakin koylara götürdü. Aslında tekne sitede göründüğünden biraz daha ufak.ama çok rahat ve temizdi. biz çok memnun kaldık. mottojoydan kübra hanım da bizimle çok ilgilendi tur sonunda da aradılar . Biz çok eğlendik. fiyat olarak diğer teknelere göre biraz daha pahalı ama değdi.

Ahmet kaptan efsane. Yemekler güzel. Koylar zaten efsane.Yat çok temiz .

Koylar çok temiz ve güzeldi ama bütün tekneler aynı yerlerde duruyor. onun haricinde yat çok temiz ve hijyenikti. kaptana da teşekkür ederim mottojoy ekibinden kübra hanıma da.

Kesinlikle herkese tavsiye ederim ahmet kaptanın ilgi ve alakası koyların muhteşemliği ve kaptanın temizliğe verdiği önem çok iyiydi.

tekne küçük ama hoş bi tekne gerçekten özel bir tur. ahmet kaptan çok ilgili. en önemliside kesinlikle temizliği. ismini unuttm ama koylardan birine resmen aşık oldum tertemizdi.

6 kişi katıldık. hijyen herkes gibi bizim için de çok önemli yat gerçek anlamda hem temiz hemde konforluydu. sitede incelediğim teknelerde daha uygun fiyatlı olanlar olmasına rağmen bunu tercih ettm ve doğru karar vermişim. Ahmet kaptana da çok teşekkür ederim. çok samimi ve ilgili bir kaptan.

diğer teknelere fiyatı daha yüksekti ama gerçekten değdi. Ahmet kaptanda sağolsun çok ilgiliydi.

göründüğünden daha geniş bi tekne 8 kişiydik .ok da rahat ettik koyların güzelliğini saymakla bitmez gerçek bi cennet. ahmet kaptan hem tekne sahibi hem kaptanı ve güleryüzlü samimi biri. kesinlikle tavsiye ederim