Event Summary

You are invited to our Cesme Scuba Diving tour for an unforgettable diving experience by passing through hundreds of wrecks in the unique underwater world of the Aegean Sea.

You can dive with professional diving equipment and guide in our tour which will take place at maximum depth of 5 meters...

Event Duration

7 Hours

Includes

Lunch
Guidance
Insurance
Equipment

Excludes

Photo and Drinks

Weather Conditions

31°
05.08
26°
06.08
26°
07.08
26°
08.08
27°
09.08

Event Location

16 Eylül Mh., 3052. Sk. No:19, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Comments / Evaluation


Tatil boyunca yaptığımız en iyi aktiviteydi. Ölmeden önce herkesin en az 1 defa yapmasını tavsiye ederim. Kaç yaşınızda olursanız olun, iyi yüzme bilmenize gerek yok, o bottan atladığınız anda herşey yoluna girecek ve hiç unutamayacağınız bir anıya sahip olacaksınız. Teknede güler yüzüyle bize yardımcı olan, arkamızı her daim kollayan ve güvenliğimizi sağlayan değerli ekibinize çok teşekkür ederiz.

Olağanüstü bi doğadasın, denizin sesini dinleyip balıklarla yüzüyosun. Asla unutamayacağım bi deneyim yaşadım. Yemekler de çok güzel yapılmış idi. İki erkek gittiğimiz için mi bilmiyorum ama bizimle pek ilgilenmediler gibi geldi. Turist ağırlıklıydı ve tabi euro da onlarda olduğu için haksız sayılmazlar. Biraz garibimize gitti sadece. İyi günler.

İnanılmazdı. Çeşmeyi ilk defa ziyaret ettim ama ilk fırsatta yine gelicem. Bütün ekibe teşekkürler hepsi sabırlı ve iyiydi.

Biraz sınırlı bir dalış deneyimizyi fakat deniz ve balıklar muhteşem!

Had a fantastic day out with friends!