Event Summary

 Cappadocia: Red Tour

Are you ready to explore Cappadocia, one of the world's very few wonders?

Our tour starts with the Goreme Open-Air Museum, then passing through Cavusin and Three Capped Fairy Chimneys known as Pasabagi and give a break for buffet lunch offer and it ends after the trip to Pottery Workshop and Three Beauties. At the end of the tour, we drop you off at the ...

Event Duration

8 Hours

Includes

Transfer
Guidance
Entry Fees
Insurance
Lunch

Excludes

Drinks

Weather Conditions

08.05
10°
09.05
10.05
11.05
16°
12.05

Event Location

İsali Caddesi No : 22 Göreme Belediyesi/Nevşehir, Merkez | Türkiye

Comments / Evaluation


Her şeyiyle çok güzel geçti! Kapadokya ile ilgili araştırma yapıp gitmiş olmama rağmen hiç bilmediğim bir sürü şey öğrendim. Öğle yemeği de çok lezzetliydi. Biraz daha fazla zaman ayrılsa fena olmaz aslında. Bizim kaldığımız otelin de yemekleri baya iyiydi. Yemek konusunda Kapadokya'da hiç sorun yaşamadım.

Kültürel geziler arasında en başarılısı. Benim en keyif aldığım kısım çömlek atölyesi oldu. Kase yapmayı başardım. :) Çok zevkliydi.. Orda yaptıkları işler baya ilgi çekici ve verdikleri emek inanılmaz. Hepsinin gözünde el emeğinin insana verdiği tatmini gördüm. Eş dost, herkesin görmesini tavsiye ederim.

Yörenin Özelliklerini bütünüyle anlamak için kesinlikle katılınması gereken bir tur. Anlatılanlar baya detaylıydı.

Başlamadan önce transfer sırasında bi kopukluk yaşadık. Olmadığımız bir yerde bekleniyorduk. Olur böyle şeyler dedik geçtik. Ancak adam sanki kafayı takmış gibi tüm tur boyunca antipatik davrandı. İlginç bi durum oldu. Tabi, Kapadokya'nın güzelliği hepsini unutturuyor!

Gerçekten o bölgede yetişmiş ve coğrafyaya hakim insanlarla geziyorsunuz. Benim en çok hoşuma giden bu oldu. Rehberlik anlamında eksiksizdi.

Kırklarelinden katıldığımız bu turdan çok memnun kaldık. Daha gitmeden, telefon konuşmalarımızdan ne kadar kibar insanlar olduklarını zaten anlamıştık. Vardığımızda da yanılmadımızı anladık. Beş yasındaki kızıma çok iyi davrandılar, ona ayrıca ilgi gösterdiler. Çok güzel bir tur oldu, keske tüm turizm sektoru sizin gibi insanlardan olussa!