Event Summary

On the tour you can visit Cappadocia with our certified guide, the city of historical and natural beauties and has hundreds of thousands of local and foreign tourists every year, we pick you up from your hotel and have you a magnificent tour. Our tour, which starts with Goreme Panorama, continues with a trip to the Underground City and Ihlara Valley. In pursuit of our lunch offer here, our tour...

Event Duration

9 Hours

Includes

Lunch
Transfer
Guidance
Entry Fees
Insurance

Excludes

Drinks

Weather Conditions

08.03
09.03
10.03
-2°
11.03
12.03

Event Location

Isali Mahallesi Isali Caddesi No:20/A Göreme - Cappadocia / Turkey

Comments / Evaluation


Eski medeniyetlerin izlerini görmek, ürkütücü ve etkileyici bilgiler edinmek gerçekten harikaydı. Kapadokya'da yapılması gereken en önemli tur bence yeşil bölge turu. Çok şey öğreniyorsunuz, hem tarihi hem de coğrafi anlamda. Döndüğünüzde anllatacağınız hikayeler olacak.

kesinlikle cok memnun kaldik

O kadar eski zamanda bu kadar büyük bir yerleşim alanı kurmaları inanılmaz. İçeride apayrı bir teknoloji var aslında. Daha fazla bilgi almak isterdim ancak sorduğum sorula da istediğim detayda cevaplar bulamadım.

Rehberimiz aşırı tatlı bir hanımdı. Grubumuzdaki bazı insanların sızlanmalarına karşı bu kadar sabırlı davranması takdire değerdi. Kaliteli hizmet veren güzel bir tur.

organizasyon anlamında buyuk eksiklikler oldugu kesin baslangicta yavas yavas agır agır gezerken ogleden sonra yetistirmeye calisir gibi bi halleri vardı insanlari toplayamamalari muzeyi gecistirmeleri hos olmadı. yine de gezip gormus olduk.