Event Summary

Cappadocia Balloon Tour

We pick you up from your hotel to explore Cappadocia, which has one of the most beautiful landscapes in the world, with hot air balloons, and take you on an extraordinary tour of Cappadocia in the sky. You can be sure to be swept off your feet in this unique landscape where you can watch the Sunrise while gliding through the azure sky.

Book y...

Event Duration

2 Hours

Includes

Insurance
Drinks
Certificate
Transfer
Breakfast

Excludes

Photo and Video

Weather Conditions

08.05
10°
09.05
11°
10.05
11.05
12.05

Event Location

Güllü Sk. No:9, 50180 Göreme/Nevşehir, Merkez | Turkey

Comments / Evaluation


sabahin korunde kalkip gitmek zor olsa da deger

İki aile Kapadokya'ya tatile gittik. Manzaralar inanılmaz. Aynı otelde kaldığımız bi turist çift yaptıkları balon turunu bize anlata anlata bitiremedi. Bizimkilere binelim dedim, yok çok pahalı yok bilmemne. Muhtemelen bir defa tadacağın bir şey için bu kadr pinti olmanın bi anlamı yok. Hayır cafelerde mafelerde saçma şeylere para harcıyoruz zaten. İnsanlar nerelerden geliyor bunu yaşamak için bu kadar da yapmayın yani. Bir dahaki sefere kesin bineceğim.

Eğlence satan insanların eğlenceli olmasını beklerdim.. Güzel bir deneyim ama bu kadar paraya değmez bana sorarsanız.

Soul-lifting!

I will always remember this.. Ps: earlier is better! You don't wanna miss the sunrise from above the ground!

Unutulmaz hisler yaşamanıza sebep olacak bir tur. Fakat bence yetkililer, balonun içindeki insan sayısı konusunda acilen bir şey yapmalılar. Zaten fazlasıyla kar ediyorlar, birkaç kişiyi almasalar da olur. Arkamdakibayandan devamlı dirsek yedim.

Kapadokya turizm ve hizmet anlamında türkiyenin en iyisi olmuş durumda. Bizim balonumuzda bir kadın yükseliş sırasında fenalaştı. Kocası da baya panik olmuş durumdaydı. Ekip hemen müdahale etti ve kadınla çok güzel ilgilendiler. Sonrasında turumuza devam ettik. İnerken kadın kaptana teşekkür ede ede bir hal oldu. Güvenliği sağlamış olmaları ve ilgileri bizi gerçekten çok sevindirdi.

Masalsı bir deneyim! Peri bacalarını yukarıdan görmek, Balonlarla kaplı gökyüzünde uçmak inanılmazdı. Devamlı olarak artık indirirler heralde diye düşündüm ama öyle olmadı, baya uzun sürdü. Sonrasında da bize ikramda bulundular. Çok memnun kaldık.

fiyatları biraz indirseniz nolurdu tam üç kere kapadokyaya gittim ve bir türlü balona binemedim çok istiyorum ama bu kadar para vermeye değmez bence

Sanki katalog çekmişim gibi fotoğraflarım oldu. Burdan Ali Abiye çok teşekkürler!

See Cappadocia from above in exciting hot air balloon ride. After breakfast, climb aboard and admire panaromic views of Cappadocia from 1000 feet in the air. Mind blowing experience!

Sabahın beşinde göremeden havalanıp peri bacaları üstünde attığınız tur. Ölmeden önce yapılması gerekenlerden -1

Sabah dört buçuk gibi otelden alıyorlar ikram ve yemekler gayet güzel. Çoğunlukla turistler olduğu için hizmeti up tutmak zorundalar zaten. İki tane görevli vardı ve bize karşı ilgililerdi. Bittikten sonra da sertifika verdiler.

Büyüleyici bir manzara! Güneşin doğuşunu gökyüzünden izlemek kadar harika bir manzara olamaz…. Balonun içinde başka insanlar olmasa olabilecek en romantik ortam olur. Verdiğimiz paraya değdi çok şükür.

Fiyatlar aşırı pahalı. Baya tekelleşmiş bi sektör bu ve değişmesi gerekktiğini düşünüyorm. Tamam turistleri çekiyorsunz ama yarın bi gün bi olay olur kendi insanınıza muhtaç kalırsınız.

Muhteşem Kapadokya manzarası karşısında etkilenmemek mümkün değil. Eşim gönülsüzce binmişti, o bile sonrasında iyi ki bindik! dedi. En güzel yanı da hiç korkmadım, çünkü uçus sırasında hiç sarsıntı olmadı ve kendimi güvende hissettim. Ekip de profesyonel davrandığı için çok rahat geçti.

Bınmeden once ılaclarınızı almayı unutmayınız:)

Wow!!! Most magnificent experience we've ever had! Thank you MottoJoy.

Evlilik yıldönümüzde balona bindik ve o kadar güzeldi ki, seneye ne yapacağımı bilmiyorum :D İpleri çözdükleri an içim içime sığmamaya başladı ve inerken de aynı hisleri yaşadım. Yanınızda sevdiğiniz insan varsa etkisi giç geçmeyecek hisler yaşayabilirsiniz.

Kapadokyada kesinlikle yapılması gereken bi aktivite sabah erkenden günein doğuşunu izlersiniz tavsiye ederim

It was my first experience in a hot-air balloon. And it was amazing!! You are going to wake up at a brutally early time in the morning but it is totally worth it! Btw don't forget to bring a jacket with you, because it is a little bit chilly at the morning. And when your balloon start to rise in the sky, cheer!! Smooth landind with lovely photos.

Cappadocia is a surreal landscape. Magical and beautiful place... Our trip left us with memories that we will hold on for a long time.