15% Discount

There is 15% Discount in this event

Event Summary

In this tour where you can find turquoise and green in the clear waters of Ölüdeniz, you will enjoy the sea, bays, sun and entertainment till the end.

Tour Route

Butterfly Valley

• Blue Cave

• Cold Water Dark

• St. Nicholas Island

• Camel Beach

• Aquarium Bay<...

Warning

Towel , Suntan Cream

Event Duration

7 Hours

Includes

Guidance
Lunch
Insurance

Excludes

Photo and Video ,Extra Drink

Weather Conditions

23°
18.09
30°
19.09
30°
20.09
30°
21.09
29°
22.09

Event Location

Belcekız Mevkii, Ölüdeniz, 224. Sk. No.3, 48340 Fethiye/Muğla, Turkey

Comments / EvaluationYemekler güzeldi. İlgi alaka güzeldi. Hoşuma gitmeyen iki konu var. Birincisi koylarda yarım saat duruyor. Biraz daha durulsa daha güzel olur. Birde teknelerde duş yok büyük bir eksiklik.

Çok memnun kaldık. Çalışanlar ilgili ve güleryüzlüydü teşekkürler

Yemeklerini beğendik, çalışanlar ilgiliydi, fiyatlar biraz fazla olsada kabul edilebilir, yapılan tur planı güzeldi, ilk kalkış 45dk geç oldu onun dışında bir problem olmadı. Her şey için teşekkürler.


Berbat tekne bir saat geç kalkti birini almaya geri döndü tam yola çıkıldı tekrar dönmeye kalktılar olay çıktı insanlar isyan ettiler artık.teknw de şu yok.sqhile yanaşır Ken yandaki tekneyi sıyırıp girdi herkes korktu.bir daha asla gitmem

Herşeyi ile harika bir Tekne tur uydu.. Seslı klasik muzıkle eglenmenın tersine dingin muzıkle ile vucudu oldugu kadar ruhu dinlendiren bir gun gecırdık.. Teknenin temiz olması da ayrı bir detaydı..


Burada 10 puan olsaydı 10 puan verirdim. Neyse 5 e razı gelin :) Öncelikle yolculuğumuzda bizimle baştan sona kadar ilgilenen Ferdi beye teşekkür ederiz. Tur hakkında söylemeye değer tek şey var : Mutlaka Deneyin ! Muazzam bir deneyim. Herşeyden memnun kaldık. Tekrar teşekkürler :)

Geçen senede katılmıştım bu tura.. herşey çok güzeldi. Akvaryum koyu ve soğuksu harikaydı. Yemekler doyurucu ve lezzetliydi. balık ve tavuk vardı makarna salata ile servis edildi. Mottojoy’dan ferdi bey transferimizden geri dönüşe kadar herseyle ilgilendi. Kendisine teşekkür ederiz. Koylara gitmeden önce deniz ayakkabısı almanızı tavsiye ederim. I had joined this trip last year too. Everything was wonderfull. Food was deliciouse. Fish and chicken with salad and macaroni. mr ferdi is so helpfull to transfer end to end. No to forget bring your shoese before go trip :)


Herşey çok güzel fakat şu turizmcilerin herşeyi para olarak görmesi çok yanlış. Teknede herşey dışarısının en az 3 katı. Sürekli birileri geliyor ve size bişeler satmaya çalışıyor. Genel olarak idare ederdi.

Ailecek katıldığımız bir turdu. Kelebekler vadisi ve soğuk su koyu inanılmazdı. Birde ringoya bindik. Dünyanın en güzel ülkesinde yaşadığımızı bir kez daha farkettim. Tekne de fiyatlar biraz yüksek bilginiz olsun ama yine de tavsiye ederim.

Teknemiz sakin ve güzeldi. En başta kelebekler vadisne gittik ama bence hiç bir şey yok fazla abartılmış. Diğer koylar daha güzeldi. Özellikle soğuk su koyunda denizin içinden çıkan buz gibi tatlı su kaynağına girmenizi tavsiye ederim.

Parfaite!

anlatmakla olmaz gidin gezin görün anlayacaksınız

Eğlenceli bir tekne gezisi ve doğa keşfi arıyorsanız bu turu almanızı tavsiye ederim. Kalabalık bir grup olarak katıldık ve normalde kalabalık gruplarda anlaşmazlık ve memnuniyetsizlik çok olur illa ki birileri bişeyi beğenmez falan. Kelebekler vadisinden herkes çok memnun ayrıldı. Vadiden çok kendimizi uzaaak bir adada hissettik. Şansımıza deniz biraz dalgalıydı, ama bakmak bile insanın içini açmaya yetiyor.

Kuşadasında katıldığım tekne turlarından dolayı çekimserdim çünkü yemekler duşlar gördüğüm kadariyle pisti ama bu sefer çok memnun kaldım. Ben ve tüm ailem içimiz rahat etrafa odaklanabildik.

We took the boat tour and it was amazing. The walley was awesome. So where the people as well. Thank you for everything.. Hope to join you next year again.

bu turu kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım çok güzel vakit geçirdik fakat kelebekler vadisi beklediğimiz gibi değildi istediğimiz kadar yüzemedik onun dışında iyiydi.