Event Summary

Do you know, that there are "ONLY TWO contemporary BUNGY JUMPING locations in TURKEY" and one of them is here in FETHIYE. Bungee Jumping is the only EXTREME ACTIVITY that you can do at the first sight , without any education or experience.

Warning

Min. Weight 35 kg Max. Weight 110 kg

Event Duration

1 Hours

Includes

Insurance
Guidance
Transfer

Excludes

Photo and Video

Weather Conditions

16°
23.04
19°
24.04
20°
25.04
20°
26.04
19°
27.04

Event Location

Ölüdeniz, Unnamed Road, 48340 Fethiye/Muğla, Türkiye

Comments / Evaluation


we Bought 3 activities from mottojoy and this was def the best one. And compare to paragliding, this was more fun. Oh and totally safe.

bungee jumping çok iyidi ama bana mı denk geldi bilmiyorum çok kalabalıktı ve o anda aşağıya bakıp atlamak gerçekten çok zor insanları bekletmekle biraz sakinleşmek arasında kalmak hoş olmadı aceleye getirmeseler daha rahat bi şekilde yapabilirdim bunun dışında korkulacak kadarbişey olmadığını söleyebilirim

Fethiye: No moment was wasted.. Loved every minute. Thank you MottoJoy. Staff was the best.

One of the most amazing experiences of my life! Def go gain.

Çok uzun zamandır bunun hayalini kuruyordum ve sonunda gerçeklşeti. İnanılmaz bi heyecan korku adrenalin hepsi bir arada.. Hayalim tam olarak havuza atlamak değildi ama bu bile böyle geçtiyse kanyondan falan atlamayı düşünemiyorum!

The most exciting thing I’ve ever done!! Thank you MottoJoy for being this reassuring

panik atagım olmasina ragmen yaptim ve cok guzel gecti ben kendimi zorladigim ıcın cok mutluyum ama herkese gore olmadigi da bir gercek

Rüzgara karşı baş aşağı salınmak!!! İşte hayat bu diyorsunuz. Yaşıyorum burdayım, geri kalan hiçbir şeyin önemi yok..

Bi hevesle biletimizi satın aldıık. Gün yaklaştıkça napıcaz nedicez korkusu, son gün de artık para verdk mecbur yapıcaz diyip gittik. İyi ki de yapmışızz! Kemeri falan bağlarlarken zaten anlıyosunuz emniyetli olduğunu. Gerçekten çok güzeldi, hiç bişeye bağlı değimisim gibi uçtuğumu hissettim.

Atlayışı yapana kadar hiç şuurum yoktu. Hazırlıklar yapılırken falan hiç orda değildim. Çaktırmasam da kafamda imdat sirenleri çalıyordu. Bir şekilde atladım, ip tutacak mı diye geçen o süre hayatımda yaşadığım en heyecanlı dakikalardı. Herkese anlatıp duruyorum. Siz de katılın, yıllar boyu anlatacak bir anınız olsun

Mottojoy harikasınız. Siz yardımcı olmasanız hayatta tek başıma peşine düşeceim bir tur değildi, iyiki yapmışım.

Daha önce rafting yamaç paraşütü gibi bir sürü ekstrem aktivite yaptım fakat hiç biri bunun gibi değildi. Tam atlamadan önce aşağıya baktığınız an inanılmaz. Pişmanlık ve geri dönme isteği oluyor, ama o noktada yenilgiyi de kabullenemiyorsunuz. Atladıktan sonra ise inanılmaz bir adrenalin.