Event Summary

This excursion is a truly stunning way to explore the local landscape of the Taurus Mountains on the Buggy and full upyourself with a portion of extreme!

After our transfer takes you from the hotel to the location of the Buggy at Hisaronu, you will receive a briefing and a training drive on a specially prepared off-road track. From the first minute of our tour you will get a wave of excit...

Warning

You should have: Driver licence, accessories

Event Duration

4 Hours

Includes

Transfer
Insurance
Sunbed
Sunshade
Guidance

Excludes

Photo and video, Drinks

Weather Conditions

17°
23.04
20°
24.04
21°
25.04
22°
26.04
21°
27.04

Event Location

Foça Mah. 953 Sk. No:57 Fethiye/Muğla

Comments / Evaluation


Kirlenmeye hazırlanın.. bol bol camura toza..Biraz dinlenmek ve su içmek için her 25 - 30 dakikada bir durduk. 4 saat fazla bile bi ara bitmeyecek saandım aşıırıı yorulmuşum ama eğlendim mi orası kesin :))

parkur sonuna geldiğimizde anladım, fena yorulmuşuz o şahane koyun berrak serin suyla buluşmak bizi epey dinlendirdi bu kadar yorulacağımı düşünmüyordum ama eğlencesi için değer..

Been there on the quads , great day out

Yıllardır Fethiye'ye gelmemize istinaden, bu sene daha bir hareketli geçirmek için araştırmalara başladık ve Mottojoy ile karşılaştık kesinlikle dürüst ve ilkeli çalışmaları ile pişmanlık yaşamayacaksınız, tavsiyelerine uyarak 3 farklı tura katıldık. Buggy safari bunlardan bir tanesi ve benim için en aksiyon dolu olanıydı.. hepsinden de anlatıldığı gibi ayrı ayrı keyif aldık. Kesinlikle herşey yorumlarda anlatıdığı gibi. Şiddetle tavsiye derim.

Bol sulu ve çamurlu bir aktiviteye hazır oluunn derim çok keyif aldığımız tekrar deneyeceğimiz bir safari macerası oldu bizim için... biraz zorlu ve engebeli bir parkur ama tüm gün deşarj olduk diyebilirim