mottojoy premium emblemMottojfoy Premium

Event Summary

A full-day isolated holiday, where you will find peace in touch with nature away from the noise of the city, awaits you on our private boat tour for families and groups.

With our disinfected boat for maximum 12 people departing from Adrasan beach at 10:00 in the morning, we offer our guests an unforgettable holiday experience in beautiful bays.

Route;

  • Kamışlı
Mottojoy Premium Event
Mottojoy Premium events are special events planned for you. It is waiting the Premium events are determined according to the number of participants and special requests to give you unforgettable memories.
Just For You
Free Return
7/24 Support

Warning

There may be changes on our route regarding the weather and sea conditions.

Event Duration

7 Hours

Includes

Lunch
Guidance
Entry Fees
Insurance
Snacks

Excludes

Drinks, Transfer

Weather Conditions

25°
18.09
25°
19.09
25°
20.09
25°
21.09
24°
22.09

Event Location

Adrasan mahallesi Kumluca/Antalya

Comments / Evaluation


Gerçekten harikaydı. Ailemle beraber gittim, ilgi alaka kusursuzdu. Hem çok rahatsız etmediler hem sohbetlerini ve anlatımlarınında esirgemediler. Yemek servisleri çok güzeldi ve yemek esnasında sohbet etmeleri çok iyiydi. Koylar zaten güzel önemli olan tekne içi durum. Seneye bir daha burdayız

5 kişi katıldığımız turda yemekler dahil herşey çok iyiydi. Ali kaptana teşekkür ederiz. Biz çok memnun kaldık. kesinlikle tavsye edilir.

Ekim ortasında gittiğimiz için mi bilemem çok sakin ve temizdi. Umarım hep böyle kalır.

so calm, peaceful… i like to see mountains while i am swimming. i can recommend here

Suyu çok berrak, dalgasız, sıcak. Yüzerken etrafını çeviren dağları seyretmenin sakinleştirici bir etkisi var. Kafa dinlemek için birebir yer. mutlaka deneyimleyin..

Bayramda gitmiş olmamıza rağmen, kalabalık koylardan farklı rotalar çizen, kişiye özel hizmet olanakları ve keyifli kaptanıyla en iyi tekne turunu yapma şansı elde ettik. İlk günde o kadar memnun kaldık ki kalan 3 günümüz için de tekne ile tura çıkmaya karar verdik.

Adrasan'daysanız bir gününüzü mutlaka yakınlardaki muhteşem koylarda yüzmeye ayırın derim. Elbette seçeceğiniz tekne ve ekibi çok çok önemli. Biz tam yerinde bir tercih yapmışız. Bunu daha ilk karşılamada anlıyorsunuz

Şanssızlıgımıza hava rüzgarlı,deniz dalgalıydı ama kaptan son derece profesyonel bir şekilde keyifli zaman geçirmemizi sagladi. Hurma koyu efsaneydi

Özellikle Kaptan'ın çizdiği alternatif rotalar sayesinde bir çok koyun tadına doya doya varma fırsatımız oldu.

A little oasis for the get away from it all holiday resort.

Cam gibi tertemiz ve masmavi koylar , hem yüzmek , hem de şnorkelle dalmak için harika

Harika bir gün geçirmemiz için ellerinden geleni yaptılar. Biz hem rota olarak hem de tekne ve ekibi olarak çok memnun kaldık.. Birbirinden güzel 4 koy keşfettik. Adrasan koyları ve özellikle Suluada güzergahı inanılmaz derecede güzel yerler.